Koszulki z nadrukiem – oryginalne i wyjątkowe

Druk koszulki to znakomita możliwość na reklamowanie swojej marki lub po prostu niebanalne wyróżnienie się w tłumie przeciętności. Cieszą się one coraz większą popularnością i wzrasta na nie zapotrzebowanie; dzięki temu są dostępne w coraz większej ilości miejsc. Co warto o nich wiedzieć?

 

Ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia

 

Masz mnóstwo niebanalnych pomysłów i lubisz wyróżniać się w tłumie? Druk koszulki to zatem coś idealnego dla Ciebie! Możesz zrealizować swój pociąg twórczy, wymyślając jakiś ciekawy napis lub tworząc intrygujący portret. Do koszulki z nadrukiem nadaje się także zdjęcie, np. przypominające wyjątkową chwilę, ukochaną osobę czy… twoje własne. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i zapotrzebowań. Nie należy obawiać się tego, że napis będzie zbyt kontrowersyjny. Trzeba przyznać, że współcześnie to nawet atut i pozwala w niebanalny sposób wyróżnić się w tłumie. Można także wybrać sposób, w jakim druk zostanie naniesiony na ubranie. Poniżej wymieniamy poszczególne z nich.

 

Metody znakowania odzieży

 

Istnieje wiele metod znakowania odzieży. Sporo zależy od tego, z jakiego materiału jest wykonana nasza koszulka, a także na jakim ostatecznym efekcie nam zależy. Najpopularniejsze z metod to:

sitodruk – niezwykle trwała, niezawodna i najpopularniejsza metoda. Najbardziej opłaca się do większych nakładów. Nadruki powstają dzięki pomocy specjalnych sit. Ceny metody są zależne od wielkości nadruku, nakładu oraz od liczby użytych kolorów

folia flock – metoda świetnie nadaje się na odzież typu kurtki. Stosowana jest przy niskich nakładach. Polega na wgrzewaniu folii jednobarwnej z meszkiem na ubranie

folia flex – to także metoda stosowana w przypadku niskich nakładów. Wyróżnia ją duża trwałość

druk cyfrowy – jest najnowszą metodą zdobienia odzieży. Najczęściej stosowany przy niskich nakładach. Nadaje się do nadruków pełnokolorowych lub personalizowanych. Cena zależna jest od wielkości nadruku oraz łącznego nakładu

haft komputerowy – rzadziej stosowana metoda, ale z pięknym, niezwykle trwałym efektem. Polega na wyszywaniu nicią projektu graficznego, co daje najwyższą jakość nadruku

druk lateksowy – wyróżnia się dużą trwałością i sprawdza przy niskich nakładach

sublimacja – to pełnokolorowy druk stosowany w przypadku jasnej odzieży, najczęściej sportowej. Wyróżnia się wysoką trwałością.

Jak widać, metod znakowania produktów jest naprawdę sporo, dzięki czemu do każdego materiału i rodzaju nadruku można wybrać coś odpowiedniego.

 

Role koszulek z nadrukiem

 

Współcześnie koszulki z nadrukiem spełniają wiele ról. Bywają manifestacją poglądów osób je noszących (np. feminizm, wiara w Boga), mają na celu rozbawianie przechodzących obok tego rodzaju odzieży lub stanowią znakomitą reklamę marki (naszej własnej lub tej, dla której wykonujemy pracę). Są także świetnym sposobem na sprawienie komuś niebanalnego prezentu. Wystarczy dostosować nadruk do jakichś cech konkretnej osoby lub wykonywanej przez niej funkcji i cieszyć się jej zadowoleniem z otrzymanej niespodzianki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *